آموزش عکاسی با آیفون

آموزش عکاسی با آیفون را شما می تواند برای چیزی بیشتر از گرفتن عکس های معمولی و سلفی استفاده شود. آموزش عکاسی با آیفون به شما می آموزد که چگونه مهارت های عکاسی آیفون خود را از ابتدایی به پیشرفته در کمترین زمان ممکن برسانید. در اینجا به منظور آشنایی بیشتر با آن لازم است ادامه مطلب را بررسی و دنبال کنید.

 آموزش عکاسی با آیفون

آشنایی با آموزش عکاسی با آیفون

اگر صاحب یک آیفون هستید، احتمالاً هر جا که می ‌روید آن را با خود می ‌برید. از آن برای بازی کردن، صحبت با دوستان و گرفتن عکس از رویدادهای سرگرم کننده استفاده می کنید. اما اگر به شما بگوییم که آیفون شما می‌تواند برای چیزی بیشتر از گرفتن عکس‌های معمولی و سلفی استفاده شود، چه؟ با کمی دانش می توانید با دوربین قدرتمند آیفون خود عکس هایی با کیفیت حرفه ای بگیرید. همانطور که می گویند بهترین دوربین دوربینی است که همراه خود دارید و تلفن شما همیشه در دسترس است و آماده است تا در یک لحظه دنیای اطراف شما را به تصویر بکشد.

در اینجا قصد داریم که به آموزش عکاسی با آیفون بپردازیم که به شما می آموزد چگونه مهارت های عکاسی آیفون خود را از ابتدایی به پیشرفته در کمترین زمان ممکن برسانید! شما حتی خواهید آموخت که چگونه عکس های خود را در لایت روم ویرایش کنید و چگونه آن عکس ها را بفروشید تا کمی درآمد ثانویه داشته باشید!

  • راهنمای کامل شما برای عکاسی

قبل از شروع دوره‌ هایی که به شما در مورد ویژگی ‌های عکس ‌برداری با آیفون خود می ‌آموزند، باید اصول کلیدی را که در همه انواع عکاسی اعمال می ‌شود بیاموزید، چه در مورد DSLR صحبت کنید، چه نقطه‌ای و چه آیفون. باید در مورد اینکه نوردهی بر عکس شما تأثیر می‌گذارد ، با تغییر دیافراگم چه کارهایی می‌توانید انجام دهید و غیره بیاموزید. آیفون، برخی از ویژگی‌های پنهان دوربین دستگاه را به شما آموزش می‌دهد که افراد زیادی درباره آن‌ها نمی ‌دانند. حتی به شما یاد می دهد که چگونه از لوازم جانبی دوربین آیفون خود برای گرفتن عکس های بهتر استفاده کنید.

 pastedGraphic_1.png

در بررسی آموزش عکاسی با آیفون وقتی صحبت از زیباتر جلوه دادن عکس‌ هایتان به میان می ‌آید، لایت روم به راحتی یکی از قدرتمندترین نرم ‌افزارهای موجود است. همانطور که گفته شد، این یک برنامه پیچیده است و برنامه ای نیست که شما فقط به آن ورود کنید و شروع به استفاده موثر کنید، در وهله اول باید آموزش های موثر را ببینید و سپس استفاده نمایید. این دوره عالی برای یادگیری تمام مراحل عکاسی با استفاده از گوشی هوشمند است. برای گرفتن عکس‌ هایی که خانواده و دوستانتان را تحت تأثیر قرار می ‌دهند. این دوره به شما یاد می دهد که لحظات شگفت انگیزی را با هر گوشی هوشمند، آیفون، اندروید یا هر دستگاه تلفن همراه دیگری ثبت کنید.

در آموزش عکاسی با آیفون چه چیزی یاد خواهید گرفت؟

در آموزش عکاسی با آیفون شما اصول اولیه دوربین را یاد خواهید گرفت که به شما کمک می کند به راحتی و به طور کامل قابلیت های دوربین آیفون خود را درک کنید. این موارد شامل موضوعاتی مانند مثلث نوردهی، فاصله کانونی، عمق میدان، نور، کنتراست و محدوده دینامیکی، فلاش و وضوح عکس است.

شما تکنیک های عکاسی حرفه ای را یاد خواهید گرفت که می توانند در عکاسی با موبایل و آیفون اعمال شوند. این سه مهارت (ترکیب، نورپردازی و داستان سرایی) بدون توجه به دوربینی که استفاده می کنید، عکاسی شما را به طرز چشمگیری بهبود می بخشد.

تمام ویژگی های کلیدی اکثر گوشی های هوشمند از جمله حالت تایمر، حالت پانوراما، حالت پرتره، حالت سلفی و حالت تایم لپس را خواهید آموخت.

کارشناسان این حوزه شما را به میدان خواهند برد تا نحوه گرفتن عکس های خیره کننده با گوشی هوشمند خود را به شما نشان دهند. خواهید آموخت که چگونه از ترکیب بندی، نورپردازی، نوردهی طولانی، پانوراما و پرتره برای گرفتن عکس های شگفت انگیز با آیفون یا سایر تلفن های همراه خود استفاده کنید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه عکس ‌ها را در گوشی ‌های خود با چندین مورد از بهترین برنامه ‌های ویرایش عکس موجود، از جمله Lightroom، Snapseed و VSCO ویرایش کنید. استفاده از Snapseed و VSCO کاملا رایگان است!

در نهایت، یاد خواهید گرفت که چگونه عکاسی خود را با بهترین شیوه ها و نکاتی برای چاپ عکس های خود در رسانه های اجتماعی بهبود بخشید.