پریست عکس خانه

قیمت : 98,000 تومان
  • نوع کاربرد خانه
  • تعداد پریست ها 22
  • قابل استفاده در کامپیوتر و موبایل
98,000 تومان

تصاویر Before / After

۲۲ پریست عکس های خانه ترکیبی از تمامی پریست هایی هست که شما برای ادیت کردن عکس هایی از فضاهایی مثل خانه نیاز دارید. مناسب عکس های بیرون از خانه و داخل خانه.
شما به وسیله ی این پریست ها میتوانید عکس هاتون را تبدیل به عکس هایی حرفه ای کنید. این پریست ها هم برای لایتروم در موبایل و هم لایتروم در کامپیوتر هستند.
این پریست ها به شما این امکان رو میدهند که فقط با یک کلیک یک ادیت بسیار جذاب روی عکستون داشته باشید و تمامی این پریست ها قابلیت تغییر متناسب با عکس شما رو دارند.
این پریست ها کنتراست رنگی بسیار زیبا دارند و شفافیت و شارپنس عکس های شما رو بالا میبرند و در مجموع حس و حال عکس های شما رو تغییر میدهند و زیباتر میکنند.
عکاسان و عکاسان Real Estate میتوانند با استفاده از این پریست ها عکس های محصولات خود را با یک کلیک تبدیل به عکس هایی با ادیت های بسیار حرفه ای و زیبا نمایند.این پریست هم مناسب عکس هایی هست که با موبایل گرفته شده اند و هم مناسب عکس هایی که دوربین گرفته اید .
پریست لایتروم چیست؟ پریست یا preset به معنی از قبل ست شده است، به زبان ساده در بحث ادیت عکس، این پریست ها به ما امکان این را میدهند که فقط با یک کلیک، یک ادیت بسیار حرفه ای رو عکس هامون داشته باشیم.برای استفاده از این پریست ها نیازمند داشتن اپلیکیشن لایت روم روی گوشی موبایل و یا روی کامپیوتر خود هستید.
دیدگاه ها

دیدگاهی یافت نشد، اولین نظر را شما ارسال کنید!