پریست سلفی

قیمت : 98,000 تومان
  • نوع کاربرد سلفی
  • تعداد پریست ها 22
  • قابل استفاده در کامپیوتر و موبایل
98,000 تومان

تصاویر Before / After

۲۲ پریست عکس های سلفی مناسب تمامی سلفی هایی هست که ما روزمره در هر مکانی از خودمون میگیریم و سلفی های مارو تبدیل به سلفی های زیبا و پرفکت میکنند. این پریست مناسب سلفی هاییست که در فضای بیرون میگیریم و هم سلفی های فضای داخل.شما به وسیله ی این پریست ها میتوانید سلفی هاتون را تبدیل به عکس هایی حرفه ای کنید. این پریست ها هم برای لایتروم در موبایل و هم لایتروم در کامپیوتر هستند.
این پریست ها به شما این امکان رو میدهند که فقط با یک کلیک یک ادیت بسیار جذاب روی عکستون داشته باشید و تمامی این پریست ها قابلیت تغییر متناسب با عکس شما رو دارند.
این پریست ها کنتراست رنگی بسیار زیبا دارند و شفافیت و شارپنس عکس های شما رو بالا میبرند و در مجموع حس و حال عکس های شما رو تغییر میدهند و زیباتر میکنند.
شما میتوانید‌ از پریست ها استفاده کنید و عکس های سلفی خود را با یک کلیک تبدیل به عکس هایی با ادیت های بسیار حرفه ای و زیبا نمایند.این پریست هم مناسب عکس هایی هست که با موبایل گرفته شده اند و هم مناسب عکس هایی که دوربین گرفته اید .
پریست لایتروم چیست؟ پریست یا preset به معنی از قبل ست شده است، به زبان ساده در بحث ادیت عکس، این پریست ها به ما امکان این را میدهند که فقط با یک کلیک، یک ادیت بسیار حرفه ای رو عکس هامون داشته باشیم.برای استفاده از این پریست ها نیازمند داشتن اپلیکیشن لایت روم روی گوشی موبایل و یا روی کامپیوتر خود هستید.
دیدگاه ها

دیدگاهی یافت نشد، اولین نظر را شما ارسال کنید!