پریست عکس های شب

قیمت : 98,000 تومان
  • نوع کاربرد عکس های شب
  • تعداد پریست ها 22
  • قابل استفاده در کامپیوتر و موبایل
98,000 تومان

تصاویر Before / After

۲۲ پریست عکس های شب مناسب تمامی عکس هایی هست که در شب گرفته میشوند که عموما خیلی نور جالبی ندارند اما شما به وسیله ی این پریست ها میتوانید عکس های شبتون را تبدیل به عکس هایی حرفه ای کنید. این پریست ها هم مناسب عکس های فضای باز در شب هستند و هم فضای بسته در شب میباشد و هم برای لایتروم در موبایل وهم در کامپیوتر.
این پریست ها به شما این امکان رو میدهند که فقط با یک کلیک یک ادیت بسیار جذاب روی عکستون داشته باشید و تمامی این پریست ها قابلیت تغییر متناسب با عکس شما رو دارند.
این پریست ها کنتراست رنگی بسیار زیبا دارند و شفافیت و شارپنس عکس های شما رو بالا میبرند و در مجموع حس و حال عکس های شما رو تغییر میدهند و زیباتر میکنند.
شما میتوانید‌ از پریست ها استفاده کنید و عکس های شب خود را با یک کلیک تبدیل به عکس هایی با ادیت های بسیار حرفه ای و زیبا نمایند. این پریست هم مناسب عکس هایی هست که با موبایل گرفته شده اند و هم مناسب عکس هایی که دوربین گرفته اید .
پریست لایتروم چیست؟ پریست یا preset به معنی از قبل ست شده است، به زبان ساده در بحث ادیت عکس، این پریست ها به ما امکان این را میدهند که فقط با یک کلیک، یک ادیت بسیار حرفه ای رو عکس هامون داشته باشیم.برای استفاده از این پریست ها نیازمند داشتن اپلیکیشن لایت روم روی گوشی موبایل و یا روی کامپیوتر خود هستید.
دیدگاه ها

دیدگاهی یافت نشد، اولین نظر را شما ارسال کنید!