درباره من

بهـــــاره صالـــح نیـــا متخصـص عکــاسی
پرتــــره
از لس آنجلس آمریکا

یکی از موفق ترین و محبوب ترین چهره های اینستاگرام و صاحب امتیاز بزرگترین پیج آموزش عکاسی با بیش از سه میلیون و دویست هزار دنبال کننده در اینستاگرام می باشد.
برای اینکه احساس بهتری نسبت به تعداد اعضای صفحه بهاره صالح نیا داشته باشیم آن را با جمعیت کشور ها مقایسه کردیم که نتیجه ای جالب به همراه داشت. اگر صفحه ی او را به کشوری تشبیه کنیم ، جمعیتی بیشتر از ۴۵ کشور دنیا دارد ! کشوری که مردمانش او را دوست دارند.

من دوره های دبستان و راهنمایی و دبیرستان رو با فراز و نشیب هایی مثل از دست دادن مادرم در رشته ی ریاضی به پایان رساندم، در دانشگاه رشته ی عمران رو انتخاب کردم و فارغ التحصیلی کارشناسی عمران از دانشگاه بین المللی قزوین هستم.
عشق و ذوق هنری پدرم که در هر سفر و هر موقعیتی دوربین به دست بود و خاطره ای از ما ثبت میکرد‌ باعث شد که از همون سن کم عاشق عکاسی بشم و اصرار داشته باشم که دوربین دستم بگیرم و عکاسی کنم.
در راستای این علاقه بعد از به اتمام رساندن رشته ی عمران ، عکاسی رو به طور نیمه حرفه ای شروع کردم و از اموزه های بزرگان عکاسی در ایران دوره های عکاسی پایه، عکاسی جامع، عکاسی تخصصی پرتره و ادیت تخصصی رو گذروندم ولی علاقه ی زیادم به عکاسی باعث شد همینجا نایستم و مسیر ارزوهام رو ادامه بدم…
گواهینامه ها و
دستاوردها
  • دارای مدرک عکاسی تخصصی پرتره
  • دارای مدرک بین المللی عکاسی تخصصی پرتره از نیویورک
  • دارای مدرک عکاسی پرتره و ادیت عکس
  • دارای مدرک عکاسی پایه و مقدماتی
  • دارای مدرک عکاسی تخصصی فشن
بهاره صالح نیا - مدرک مدارک
زندگینامه‌ی من
گذروندن دوره ی عکاسی تخصصی پرتره در نیویورک زیر نظر استاد پیتر کالسون و دوره ی تخصصی عکاسی فشن زیر نظر استاد جان روسو باعث باز شدن در جدیدی در دنیای احساسی‌ عکاسی برای من شد و من به صورت کاملا‌ حرفه ای وارد دنیای عکاسی و اموزش شدم.
وارد شدن من به دنیای آموزش عکاسی و اینفلوئنسری خیلی سریع اتفاق افتاد . اموزه های عکاسی به زبان ساده ی من باعث شد تا ‌در مدت زمان خیلی کم سه میلیون و چهارصد هزار نفر دنبال کننده و دوست عزیز در اینستاگرام پیدا کنم ، من در اینستاگرام خودم عکاسی رو با موبایل و با دوربین به زبان ساده و قابل فهم برای همه ی سنین توضیح میدهم.
در همین راستای برای اموزش بهتر و مستمرتر مستر کلاس عکاسی با موبایل و مسترکلاس عکاسی با دوربین رو اماده کردم و تا همین لحظه افتخار اموزش به بیشتر از ۲۰ هزار هنرجو رو داشتم که همه در کنار هم در کانال کلوپ عکاسان همچنان ارتباطمون رو ادامه میدهیم.
در نهایت زندگی من مثل زندگی همه ی ادم ها پر از سختی و اتفاق های سخت بوده ولی همیشه به یه موضوع معتقد بودم که اگر کاری رو با تمام وجود بخوای و براش تلاش کنی حتما به ثمر میشینه و تو موفق میشی و همیشه با همین عقیده قوی و مستمر برای رسیدن به هدف هام تلاش خواهم کرد چون این تازه شروع مسیر هست…
نمونه
کار های من
بیشتر ببینید
تعداد هنرجو های من
+ 0
تعداد هنرجو های من
سابقه فعالیت
+ 0
سابقه فعالیت
فالور های شبکه های اجتماعی
+ 0
فالور های شبکه های اجتماعی
دوره های اموزشی من
+ 0
دوره های اموزشی من